• اخبار تصویری


نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سطح یک کشور بامیزبانی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد

نشست معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های سطح یک کشور با میزبانی دانشگاه علامه طباطبائی 12 آذرماه در محل سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این نشست با حضور معاونان دانشجویی و فرهنگی 17 دانشگاه منطقه یک کشور با هدف بررسی برنامه‌های برگزار شده به مناسبت روز دانشجو در سطح این دانشگاه‌ها و نیز بررسی شیوه‌ نامه انتخاب مدیران مسئول نشریات دانشجویی برگزار شد. در ابتدای این نشست دکتر ایرانزاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و دبیر معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه یک کشور ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در دانشگاه علامه طباطبائی به بیان گزارشی از اقدامات انجام‌ شده در این دانشگاه پرداخت.

Image result for ‫دکتر نعمتالله ایرانزاده‬‎

در این نشست تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در خصوص تبادل فرهنگی برگزیدگان جشنواره‌های مختلف دانشجویی در حوزه‌های فرهنگی و هنری و جشنواره رویش برای حضور دانشجویان برگزیده در جشنواره‌ها و برنامه‌های سازمان در خارج از کشور به امضای معاون فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی رسید.

این خبر تکمیل خواهد شد.پنج شنبه ١٣ دی ١٣٩٧ - ١٠:٢١ شماره خبر: ٧٩١٠ بازدید: 1182 نسخه چاپي