• اخبار تصویری


حضور معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم در شورای فرهنگی دانشگاه

نشست شورای فرهنگی دانشگاه با حضور دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری،یکم آبان ماه جاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این نشست با حضور اعضای شورای فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، دکتر محمدهادی عسگری مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی و دکتر زهرا پارساپور مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یکم آبان ماه جاری در محل سالن شورای ریاست دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر حسین سلیمی رئیس دانشگاه، دکتر  نعمت‌الله ایرانزاده معاون فرهنگی و اجتماعی  و دکتر علیرضا امیدبخش مدیر امور فرهنگی گزارشی از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه ارائه کردند. در این نشست از عملکرد هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی دانشگاه و عملکرد نشریات دانشجویی گزارش هایی ارائه شد و همچنین سامانه نگارستان (سامانه الکترونیک جامع فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه) که در راستای تسهیل در ارائه خدمات به فعالین فرهنگی دانشجوئی برنامه ریزی شده است، توسط معاون وزیررونمایی و رسماً راه اندازی گردید. 

در بخش پایانی این نشست اعضای شورای  دانشگاه و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی پرسش‌هایی را از معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم مطرح نمودند که ایشان به بیان پاسخ پرداخت. 

همچنین دکتر غفاری و هیات همراه پس از این نشست از موزه دانشگاه علامه طباطبائی بازدید نموده و در جریان سیر تاریخی تشکیل و توسعه دانشگاه قرار گرفته و همچنین از اتاق اختصاصی مرحوم علامه طباطبائی در این موزه بازدید به عمل آوردند.

 

چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧ - ٢٠:٥٦ شماره خبر: ٧٢٢٥ بازدید: 2215 نسخه چاپي