• اخبار تصویری


برپایی نمایشگاه آثار هنری، فرهنگی دانشجویان در پردیس اصلی دانشگاه

معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در سال حمایت از کالای ایرانی با برگزاری نمایشگاهی از تولیدات و آثار هنری، فرهنگی دانشجویان به معرفی و ارائه توانمندی های آنان پرداخته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این نمایشگاه که باهدف حمایت از تولیدات آثار خلاقانه‌ی هنری دانشجویان و با مشارکت کانون‌های فرهنگی دانشجویی برپاشده است، آثار هنری و فرهنگی دانشجویان درزمینه های صنایع‌دستی، هنرهای تجسمی، صنایع چرمی، کتاب و نرم‌افزار در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.

در این نمایشگاه که با مشارکت کانون‌های ایران‌شناسی و گردشگری، موسیقی، فیلم و عکس، کتاب و کتاب‌خوانی شعر و ادب، خبر و رسانه، قرآن و عترت، تئاتر، هلال‌احمر، آسیب‌شناسی اجتماعی، طنز وکاریکاتور، مهدویت، همای مهر، صنایع‌دستی و هنرهای تجسمی، خیریه و گویندگی و اجرا برپاشده است، دانشجویان بازدیدکننده ضمن آشنایی با این ظرفیت‌ها می‌توانند درزمینه آموزش این هنرها و مهارت‌ها از طریق عضویت در کانون‌ها اقدام نمایند.

این نمایشگاه از تاریخ ۲8 مهر تا ۲۳ آبان از ساعت ۹ صبح تا 15 در محل راهروی مسجد امام علی(ع) دانشگاه علامه طباطبائی (پردیس مرکزی دانشگاه) برپا می‌باشد.

چهارشنبه ٢ آبان ١٣٩٧ - ١٤:٣٩ شماره خبر: ٧٢٢٢ بازدید: 1948 نسخه چاپي