• اخبار تصویری


کسب مدال طلا رقابت های جهانی ورزشی توسط دانشجوی دانشگاه علامه طباطبائی

مریم طاهری دانشجوی ارشد تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی دانشگاه علامه طباطبایی موفق به کسب مدال طلا فرم ۳۲ حرکتی تای چی چوان با امتیاز ۹.۱۳ در مسابقات قهرمانی کشور تای چی آنلاین شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسابقات قهرمانى تاي چى آنلاين كه براى اولين بار در سطح ملى و بين المللى رقم خورده بود با معرفى نفرات برتر در فرم ها و گروه هاى مختلف در روز جهانى تاي چى به پايان رسيد.

اين مسابقات كه در ادامه پويش موفق #تايچى_درخانه و آموزش هاى آنلاين تاي چى در شرايطى كه تمام رويدادهاى ورزشى كشور به علت شيوع بيمارى كوييد ١٩ لغو شده است، برگزار گرديد.

اين دوره از مسابقات با شركت يكصد و پنجاه ورزشكار از ١٨ استان در چهار گروه سنى نونهالان تا بزرگسالان در دو بخش زنان و مردان برگزار گرديد و نفرات برتر در ٣٢ فرم مختلف معرفى گرديد.

براى شركت در اين مسابقات بيش از ٥٠٠ دقيقه ويدئو توسط ٣٠ داور در قالب پنج گروه از داوران ملى و بين المللى مورد ارزيابى قرار گرفت. اساس ایده‌ی این مسابقات تشویق عموم به ماندن در خانه، انجام فعاليت هاى ورزشى و ادای مسئولیت اجتماعی کمیته تای چی و فدراسیون ووشو ايران و حاميان اين رويداد بوده است.

سه شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٩ - ١٦:٢٢ شماره خبر: ١١٨٤١ بازدید: 452نسخه چاپي