• فرهنگی و دانشجویی


اطلاعیه ثبت نام وام های دانشجویی در نیمسال دوم 97-96
به اطلاع دانشجویان گرامی شاغل به تحصیل می رساند. ثبت نام وام دانشجویی از تاریخ 1396/11/01 لغایت 1396/11/30 از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز می گردد.
 ١١:٤٥ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران زاده: امروز برای قدردانی از فرهنگ‌ورزانی آمده ایم که در دانشگاه منشاء خیر بوده‌اند
مراسم تودیع و معارفه مدیران امور فرهنگی و برنامه‌ریزی و نظارت و ارزیابی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی ۲۳ دی‌ماه در سالن شورای ریاست دانشگاه برگزار شد.
 ١١:٥٩ - دوشنبه ٢٥ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه کشوری تربیت مربی (TOT) «آموزش همیاران سلامت» برگزار گردید
کارگاه کشوری تربیت مربی (TOT) «آموزش همیاران سلامت» در تاریخ ۱۳ و ۱۴ دی ماه، به میزبانی مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی و با حضور اساتید، اعضای هیات علمی و مدیران مراکز مشاوره ۳۱ استان از سراسر کشور، با ارائه ی دکتر پدرام موسوی و دکتر حمید یعقوبی در سالن اجتماعات دانشکدۀ روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه برگزار گردید.
 ١٣:٣٨ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه کشوری تربیت مربی «آموزش همیاران سلامت» برگزار می شود
مرکز مشاوره و بهداشت روان دانشگاه علامه طباطبائی کارگاه کشوری تربیت مربی(TOT) «آموزش همیاران سلامت» را 13 و 14 دی ماه جاری در دانشکدۀ روانشناسی و علوم تربیتی برگزار می کند.
 ١٤:٥٦ - دوشنبه ١١ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
عملکرد موفقیت‌آمیز دانشگاه علامه طباطبائی در دولت تدبیر و امید
معاون دانشجویی وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان اظهار کرد: عملکرد دانشگاه علامه طباطبائی نیاز به تأیید و تأکید ندارد و همه شواهد نشان می‌دهد که یک حرکت زیربنایی و جدی در این دانشگاه صورت گرفته است و ضمن برگشت نظم و انضباط، زیرساخت‌هایی که باید در یک دانشگاه تخصصی علوم انسانی انجام می‌شد، خوشبختانه به همت آقای سلیمی و همکارانشان صورت گرفته است.
 ٠١:٣٤ - جمعه ١ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
خوابگاه حضرت ولیعصر(عج) با حضور معاون وزیر علوم، افتتاح شد
ساختمان جدید خوابگاه دانشجویی دختران حضرت ولیعصر(عج) دانشگاه علامه طباطبائی با حضور دکتر مجتبی صدیقی، معاون دانشجویی وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و همچنین هیئت رئیسه دانشگاه 28 آذر ماه به بهره‌برداری رسید.
 ١١:١٣ - چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز ثبت نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی
ستاد ازدواج دانشجویی در اطلاعیه ای ثبت نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی را اعلام کرد.
 ١٦:٠٣ - سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>