• خبر روز


آگهی فراخوان مناقصه عمومی محوطه سازی کتابخانه مرکزی دانشگاه عالمه طباطبائی
دانشگاه علامه طباطبائی در نظر دارد محوطه سازی کتابخانه مرکزی خود را از طریق مناقصه برگزار نماید، لذا از متقاضیان دعوت می شود برای اطلاع از شرایط شرکت در مناقصه حداکثر ظرف مدت ده روز از تاریخ چاپ آگهی به مدیریت امور اداری (اداره تدارکات) مراجعه نمایند.
 ١٣:٢٧ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس پردیس تحصیلات تکمیلی دانشگاه: طرح تبدیل تشکیلات امور گردشگری ارائه شده است
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم که به همت انجمن علمی گردشگری دانشگاه، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و نیز سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی استان تهران برگزار شد، مهندس سید محمد بهشتی رئیس پژوهشکده میراث فرهنگی، دکتر ضرغام رئیس پردیس تحصلات تکمیلی، رجبعلی خسرو آبادی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران و با حضور استادان و دانشجویان برگزار شد.
 ١٤:٥٧ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
فعال سازی دور دوم هسته های پژوهشی مشمولین جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان
به اطلاع می رساند دور دوم مهلت درخواست اعتبار هسته پژوهشی از تاریخ 96/3/1 تا 96/3/20 در کارتابل دانشجویان مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 96-95 فعال شده است.
 ١٠:٣٩ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست کمک به حل مشکلات کشور با عنوان "چالش‌های فراروی سالمندی"
نشست کمک به حل مشکلات کشور با عنوان "چالش‌های فراروی سالمندی" در روز چهارشنبه مورخ 96/03/03 ساعت 8:30 صبح در دانشکده روان شناسی و علوم تربیتی برگزار می گردد.
 ٢٠:٠٤ - سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست هم اندیشی ساختار مطلوب سازمان متولی گردشگری کشور برگزار می شود
نشست تخصصی با عنوان « تفسیرهای نمادهای اعتقادی در موزه های ایران» و در قالب برگزاری میزگرد تخصصی ساختارهای تشکیلاتی سازمان متولی گردشگری کشور 2 خرداد ماه سال جاری در محل پردیس تحصیلات تکمیلی برگزار می گردد.
 ١١:٠٠ - دوشنبه ١ خرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست بین المللی نسخ خطی با حضور میهمانانی از کشور روسیه برگزار شد
نشست بین‌المللی نسخ خطی با حضور معاون پژوهشی٬ دانشگاه جمعی از مدیران٬ استادان و میهمانانی از کشور روسیه سی ام اردیبهشت در محل سالن کنفرانس دانشکده روانشناسی و علوم‌تربیتی برگزار شد.
 ١٥:٠٧ - يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمان برگزاری مصاحبه تخصصی از پذیرفته شدگان مرحله اول دکتری 1396
معاونت آموزشی دانشگاه زمان برگزاری مصاحبه تخصصی برای پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون دکتری نیمه متمرکز سال تحصیلی 1397-1396 را از تاریخ دهم الی بیستم تیرماه سال جاری اعلام کرد.
 ١٠:٤٩ - يکشنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>