• اخبار


طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آغاز شد

طرح پایش سلامت دانشجویان ورودی جدید ( ورودی سال ۹۶) در کلیه مقاطع تحصیلی از امروز ۱۵ مهر آغاز و تا ۱۵ آبان ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

دکتر الماسی مشاور اجرایی معاونت دانشجویی دانشگاه در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه ضمن اعلام این خبر گفت: بنا به رسم سال های گذشته اجرای طرح کشوری پایش سلامت جسم و روان دانشجویان ورودی جدید با هدف سنجش سلامت دانشجویان در سه بخش سلامت روان، سلامت جسم و ارزیابی ساختار عضلانی و اسکلتی و به منظور پیشگیری و در صورت لزوم درمان مورد نیاز و با مشارکت واحدهای مسئول در این حوزه اجرا خواهد شد. او اضافه کرد: برای اولین بار در بخش پایش سلامت سنجش علائق و توان مندی های دانشجویان در بخش مهارت های مربوط به کسب و کار اجرا می شود.

مشاور اجرایی معاونت دانشجویی دانشگاه با اشاره به زمان بندی در نظر گرفته شده برای شرکت دانشجویان در این طرح افزود: برنامه زمان بندی و نحوه حضور دانشجویان در این طرح در روز ثبت نام در سامانه الکترونیکی  دانشگاه و بر اساس اعلام قبلی به دانشجویان پیش بینی و برنامه ریزی شده است. او همچنین با دعوت از دانشجویان برای حضور به موقع بر اساس برنامه زمان بندی شده تصریح کرد: مراجعه به  ۴ بخش مرکز بهداشت و درمان دانشگاه، مرکز مشاوره، تربیت بدنی و نیز فرهنگی در این طرح ضروری است و دانشجویان دقت داشته باشند که ملاک تکمیل بودن طرح پایش آنان، مهمور شدن مهر ادارات ذکر شده به گواهینامه خود خواهد بود.

شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦ - ١٤:٠٠ شماره خبر: ٤٣٠٤ بازدید: 3708 نسخه چاپي